• Jastrzębia Góra
  • Jastrzębia Góra
  • Jastrzębia Góra
  • Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra
ul. Droga Rybacka 55
84-104 Jastrzębia Góra
woj. pomorskie
Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra
Kamieniczka ELM
504 366 600Kamieniczka ELM   58 774 68 05
23 1140 2004 0000 3102 2516 4836

- Jastrzębia Góra, Kamieniczka ELM - Noclegi, pokoje, wypoczynek w Jastrzębiej Górze

Kamieniczka ELM-Jastrzębia Góra - FAQ
Jastrzębia Góra

FAQ

Wyżywienie: W cenę nie jest wliczone wyżywienie. Wyżywienie nale­ży organizować we własnym zakresie. W pobliżu znajdują się liczne re­stau­racje, bary i sklepy spożywcze, w któ­rych można się zaopatrywać.
Dostawka: czyli umieszczenie w po­ko­ju dodatkowego łóżka dla do­dat­kowej osoby. Koszt - 50% nor­malnej stawki za osobę, za dobę.
Opłaty za dzieci: Jeżeli śpią na dostawce, lub z rodzicami - 50% zniżki za osobę za dobę, w innym wypadku - stawka jak za osobę dorosłą.
Zwierzęta: przykro nam, ale nie przyjmujemy zwierząt.
Zadatek: W dniu telefonicznego, lub mailowego potwierdzenia rezerwacji, należy wpłacić 30% zadatku (nie mniej jednak, niż koszt jednej doby) przekazem pocztowym, lub przelewem bankowym na numer konta podany w nagłówku. Pozostałą część należności należy zapłacić w dniu przyjazdu.
Karty płatnicze: W tej chwili nie ma możliwości płacenia za pobyt kartami płatni­czymi.
Bankomat: Najbliższy bankomat, jest ok. 50m od nas. W sezonie czynnych jest więcej banko­matów.

Jak do nas dojechać:
  • Autobusem: Rozkład jazdy autobusów.
  • Samochodem: Opis dojazdu od strony Trójmiasta oraz Wejherowa.
  • Pociągiem: W Jastrzębiej Górze nie ma stacji kolejowej. Można dojechać do Władysławowa (rozkład jazdy PKP znajduje się na stroniewww.pkp.pl), a stamtąd autobusem lub taksówką (8 km) do Jastrzębiej Góry. W sezonie (czerwiec - sierpień), autobusy z Władysławowa kursują bardzo często. Należy wysiąść na przystanku "przy kościele" i iść ulicą Rozewską w kierunku jazdy autobusu ok. 150 metrów. Na skrzyżowaniu ul. Rozewskiej z Drogą Rybacką skręcić w lewo. Drugi budynek po prawej stronie to Kamieniczka ELM.