• Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
Kamieniczka ELM
ul. Droga Rybacka 55
84-104 Jastrzębia Góra
woj. pomorskie
Kamieniczka ELM
Kamieniczka ELM
Kamieniczka ELM
504 366 600
23 1140 2004 0000 3102 2516 4836
Kamieniczka ELM

- Jastrzębia Góra, Kamieniczka ELM - Pokoje gościnne, noclegi, wczasy, wypoczynek w Jastrzębiej Górze -

Kamieniczka ELM-Jastrzębia Góra - FAQ
Jastrzębia Góra

FAQ

Wyżywienie: W cenę nie jest wliczone wyżywienie. Wyżywienie należy organizować we własnym zakresie. W pobliżu pensjonatu znajdują się liczne restauracje, bary i sklepy spożywcze, w których można się zaopatrywać.
Dostawka: czyli umieszczenie w pokoju dodatkowego łóżka dla do­dat­kowej osoby. Koszt - 50% nor­malnej stawki za osobę, za dobę.
Opłaty za dzieci: Jeżeli śpią na dostawce, lub z rodzicami - 50% zniżki za osobę za dobę, w innym wypadku - stawka jak za osobę dorosłą.
Zwierzęta: przykro nam, ale nie przyjmujemy zwierząt.
Zadatek: W ciągu 3 dni od telefonicznego, lub mailowego potwierdzenia rezerwacji, należy wpłacić 30% zadatku (nie mniej jednak, niż koszt jednej doby w przypadku rezerwacji poniżej 3 dni) przekazem pocztowym, lub przelewem bankowym na numer konta podany w nagłówku. Pozostałą część należności należy zapłacić w dniu przyjazdu.
Faktury: Na życzenie klienta wystawiamy fakturę. Nie jesteśmy płatnikami podatku VAT!
Karty płatnicze: W tej chwili nie ma możliwości płacenia za pobyt kartami płatni­czymi.
Bankomat: W sezonie, najbliższy bankomat jest ok. 50m od pensjonatu.
Jak dojechać:
  • Autobusem: Rozkład jazdy autobusów.
  • Samochodem: Opis dojazdu do pensjonatu od strony Trójmiasta oraz Wejherowa.
  • Pociągiem: W Jastrzębiej Górze nie ma stacji kolejowej. Można dojechać do Władysławowa (rozkład jazdy PKP znajduje się na stroniewww.pkp.pl), a stamtąd autobusem lub taksówką (8 km) do Jastrzębiej Góry. W sezonie (czerwiec - sierpień), autobusy z Władysławowa kursują bardzo często. Należy wysiąść na przystanku "przy kościele" i iść ulicą Rozewską w kierunku jazdy autobusu ok. 150 metrów. Na skrzyżowaniu ul. Rozewskiej z Drogą Rybacką skręcić w lewo. Drugi budynek po prawej stronie to Kamieniczka ELM.
Wakacje, wczasy, wypoczynek-Jastrzębia Góra-pensjonat nad morzem, kwatery, pokoje nad morzem, pensjonaty, noclegi w Jastrzębiej Górze.
Zapraszamy nad morze przez cały rok.