• Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
  • Kamieniczka ELM
Kamieniczka ELM
ul. Droga Rybacka 55
84-104 Jastrzębia Góra
woj. pomorskie
Kamieniczka ELM
Kamieniczka ELM
Kamieniczka ELM
504 366 600
23 1140 2004 0000 3102 2516 4836
Kamieniczka ELM

- Jastrzębia Góra, Kamieniczka ELM - Pokoje gościnne, noclegi, wczasy, wypoczynek w Jastrzębiej Górze -

Kamieniczka ELM - Jastrzębia Góra. Jak do nas trafić?
Jastrzębia Góra

Jak do nas dojechać?

Samochodem: na stronie "Dojazd samochodem" podany jest opis dojazdu samochodem od strony Trójmiasta oraz od strony Wejherowa (Szczecina, Koszalina, Słupska).
Pociągiem: W Jastrzębiej Górze nie ma stacji kolejowej. Pociągiem można dojechać do Władysławowa (rozkład jazdy znajduje się na stronie www.pkp.pl), a stamtąd autobusem lub taksówką (9 km) do Jastrzębiej Góry. W sezonie, autobusy kursują bardzo często.
Autobusem: Jest to najprostszy sposób dojazdu. W sezonie są bezpośrednie kursy do Jastrzębiej Góry, z niektórych dużych miast. Poza tym, bezpośrednie autobusy i busy odjeżdżają z dworca autobusowego w Gdyni, który znajduje się tuż obok dworca kolejowego. W sezonie autobusów jest dużo i z dojazdem nie ma większego problemu. Poza sezonem, autobusów PKS z Gdyni jest znacznie mniej (ale jest więcej busów). W związku z tym, dobrym rozwiązaniem jest dojechać pociągiem pod­miejskim do Redy i stamtąd, spod dworca kolejowego, dojechać autobusem PKS do Jastrzębiej Góry. W Jastrzębiej Górze najlepiej wysiąść na przystanku "przy kościele", następnie iść ulicą Rozewską, w kierunku jazdy autobusu, ok. 150 metrów i na skrzyżowaniu ul. Rozewskiej z Drogą Rybacką skręcić w lewo.  Kamieniczka ELM jest drugim budynkiem po prawej stronie ulicy. Rozkład jazdy autobusów można znaleźć na stronie: www.rozklady.com.pl
Kamieniczka ELM w nocy
Jastrzębia Góra
Droga spacerowa wzdłuż klifu
Jastrzębia Góra
Wakacje, wczasy, wypoczynek-Jastrzębia Góra-pensjonat nad morzem, kwatery, pokoje nad morzem, pensjonaty, noclegi w Jastrzębiej Górze.
Zapraszamy nad morze przez cały rok.